Разлика помеѓу преработките на „Додеканези“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
 
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Грција]]
[[Категорија:Административна поделба на Грција]]