Разлика помеѓу преработките на „Мансфелд (округ)“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
 
{{Градови во Мансфелдер Ланд (округ)}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Региони во Саксонија-Анхалт]]
[[Категорија:Поранешни окрузи во Саксонија-Анхалт]]