Разлика помеѓу преработките на „Фенотип“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
{{биологија-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Генетика]]