Разлика помеѓу преработките на „Теодосиј I“

Додаден 141 бајт ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
[[Категорија:Починати во 395 година]]
[[Категорија:Римски императори од 4 век]]
[[Категорија:Христијани од 4 век]]
[[Категорија:Византиски императори од 4 век]]
[[Категорија:Римски императорски конзули]]
[[Категорија:Погреби во црквата Свети Апостоли]]