Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Светец-никулец“

Создадена страница со: {{asbox | image = AGIOS AKINDYNOS.jpg | pix = 30 | subject = | qualifier = за светец | category = Никулци за свет...
(Создадена страница со: {{asbox | image = AGIOS AKINDYNOS.jpg | pix = 30 | subject = | qualifier = за светец | category = Никулци за свет...)
(нема разлика)