Разлика помеѓу преработките на „Бакарно време“

Одземени 210 бајти ,  пред 5 години
fix
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
(fix)
* [http://www.musmk.org.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=102:eneolit&catid=71:arheologija&Itemid=105 Енеолит]
 
{{Нормативна контрола}}
<!--ВАЖНО: Не додавај овде {{Нормативна контрола}}
{{Нормативна контрола}}
{{Нормативна контрола}}
{{Нормативна контрола}}
{{Нормативна контрола}}
{{Нормативна контрола}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Археологија|*]], бидејќи тоа е надкатегорија на категориите наведени подолу-->
 
36

уредувања