Разлика помеѓу преработките на „Есеј“

Додаден 1 бајт ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
 
Треба да бидете креативни. Не мора да се согласувате со официјалната критика. Но, вашите оригинални идеи и ставови треба јасно да ги образложите и да ги поткрепите со докази. Да се биде креативен значи да се има свој став, значи дека литературата (делото) ве допрело на посебен начин и вие тоа го искажувате.
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.writemyessay24h.org/ Writemyessay24h] - пишувам есеј за мене.
 
Примери за есеи:
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Литературни изрази]]
== Надворешни врски ==
* [http://www.writemyessay24h.org/ Writemyessay24h] - пишувам есеј за мене.
2

уредувања