Разлика помеѓу преработките на „Список на држави во светот“

Нема измена во големината ,  пред 4 години
с
нема опис на уредувањето
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
с
|''[[Сахарска Арапска Демократска Република|Западна Сахара]]''
|''Демократска Арапска Република Сахара''
|[[Ел ел-Ајун]]
|style="text-align:right"|{{nts|380000}}
|style="text-align:right"|{{nts|266000}}