Отвори го главното мени

Промени

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
{{семитски јазици}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Источносемитски јазици]]
[[Категорија:Древни јазици]]