Разлика помеѓу преработките на „Универзитет на Југоисточна Европа“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://www.seeu.edu.mk/mk Универзитет на Југоисточна Европа] {{mk}} {{sq}} {{en}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Универзитет на Југоисточна Европа| ]]
[[Категорија:Приватни универзитети во Македонија]]