Разлика помеѓу преработките на „Универзитет „Св. Климент Охридски“ – Битола“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Факултети на УКЛО}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Универзитет Св. Климент Охридски|*]]