Разлика помеѓу преработките на „Северозападни семитски јазици“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Семитски јазици}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Семитски јазици]]