Државен универзитет во Тетово: Разлика помеѓу преработките

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://www.unite.edu.mk/Maqedonisht/index.html Официјален веб-сајт на универзитетот]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Државен универзитет во Тетово| ]]