Разлика помеѓу преработките на „Козле“

Одземени 14 бајти ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
[[Наводи]]
 
[[Населби и маала во Скопје]]
[[Категорија:Населби и маала во Скопје]]
Анонимен корисник