Разлика помеѓу преработките на „Козле“

Додадени 603 бајти ,  пред 5 години
Создадена страница со: '''Козле''' - урбанизирана населба во состав на општина Карпош во градот Скопје. Насел...
(Создадена страница со: '''Козле''' - урбанизирана населба во состав на општина Карпош во градот Скопје. Насел...)
(нема разлика)
Анонимен корисник