Разлика помеѓу преработките на „ФК Шкендија Тетово“

с
нема опис на уредувањето
с
с
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија фудбалски клуб|
име = ФК Шкендија 79Тетово<br />KF Shkëndija Tetovë|
лого = [[Податотека:FK Shkendija 79.gif|100px]]|
целосно име = ФК Шкендија 79 Тетово |