Разлика помеѓу преработките на „9 декември (починале)“

дополнување
с
(дополнување)
|valign="top" align="right"|[[1944]] 
|[[Андреј (принц на Грција)|Андреј]] — принц на Грција.
|-
|valign="top" align="right"|[[2008]] 
|[[Дражан Јерковиќ]] — хрватски и југословенски [[фудбалер]].
|-
|}
<noinclude>