Разлика помеѓу преработките на „Желатин“

Додадени 48 бајти ,  пред 5 години
с
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Белковини]]
[[Категорија:Ексципиенси]]