Разлика помеѓу преработките на „Луј де Рувроа, војвода од Сен-Симон“

нема опис на уредувањето
с (Vikinata ја премести страницата Сен-симон на Сен-Симон)
Luj de Ruvroa, vojvoda Sen-Simon
 
Page d'aide sur l'homonymie Pour les autres membres de la famille, voir Maison de Rouvroy de Saint-Simon.
Page d'aide sur l'homonymie Pour les articles homonymes, voir Saint-Simon.
{{Инфокутија Писател
| name = Сен Симон
753

уредувања