Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Внимание“

нема опис на уредувањето
| demospace = {{{demospace|}}}
| type = style
| text = {{{1|Оваа статија}}} '''можеби бара дополнително внимание за да ги исполни [[Википедија:Прирачник за стилот|стандардите за квалитет]]''' на Википедија. <small>{{#if:{{{2|{{{причина|}}}}}}|Конкретниот проблем е: <em>{{{2|{{{причина|}}}}}}</em>.&nbsp;}}<br>Ве молиме [{{fullurl:{{FULLPAGENAME}}|action=edit}} подобрете ја оваа {{#if:{{NAMESPACE}}|страница за {{NAMESPACE}}|статија}}}] ако можете.</small> {{#if:{{{датум|}}}|<small>''({{{датум}}})''</small>}}
}}<includeonly>{{#switch:{{NAMESPACE}}
| {{ns:0}}