Сливен: Разлика помеѓу преработките

Одземени 5 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
Нема опис на уредувањето
| општина = Сливен
| регистарска ознака = СН
| градоначалник = JорданКолjo ЛечковМилев
| надморска височина = 243
| веб = http://www.sliven.bg/
Анонимен корисник