Разлика помеѓу преработките на „Бакарно време“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
<!--ВАЖНО: Не додавај овде {{Нормативна контрола}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Археологија|*]], бидејќи тоа е надкатегорија на категориите наведени подолу-->