Разлика помеѓу преработките на „Ман (остров)“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Британски прекуморски територии}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Ман| ]]
[[Категорија:Крунски поседи]]