Разлика помеѓу преработките на „Зимски олимписки игри 1980“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Олимписки игри}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Зимски олимписки игри]]