Разлика помеѓу преработките на „Дили“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Робот: Брише la:Dilium (strong connection between (2) mk:Дили and la:Dili))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Главни градови во Океанија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Главни градови во Азија]]
[[Категорија:Источен Тимор]]