Разлика помеѓу преработките на „Кмерски јазик“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://dictionary.tovnah.com/ Кмерски речници]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Кмерски јазик]]