Разлика помеѓу преработките на „Волгоград“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(new file)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Градови-херои на СССР}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Никулци за Русија<noinclude>| </noinclude>]]
[[Категорија:Градови во Русија]]