Разлика помеѓу преработките на „Дојка“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (нов клуч за подредување на Категорија:Дојка: " " со помош на HotCat)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Дојка| ]]
{{Infobox Anatomy