Јоханес Гутенберг: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
сНема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Германски пронаоѓачи]]
[[Категорија:Луѓе од Мајнц]]