Разлика помеѓу преработките на „Самара“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link GA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Русија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Никулци за Русија<noinclude>| </noinclude>]]
[[Категорија:Самарска област]]