Разлика помеѓу преработките на „Гросбрајтенбах (општинска заедница)“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q879853 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{coord|50|34|58|N|11|00|38|E|region:DE-TH_type:adm2nd_source:dewiki|display=title}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Општински заедници во Тирингија]]