Разлика помеѓу преработките на „Занает“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 79.126.160.30 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{занаети}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Занаети| ]]
[[Категорија:Занаетчиство| ]]