Разлика помеѓу преработките на „Доменски именски систем“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Доменски именски систем| ]]
[[Категорија:Протоколи на применето ниво]]