Разлика помеѓу преработките на „Студена војна“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [[Неврзани земји]]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Студена војна|*]]
[[Категорија:Војни на САД]]