Разлика помеѓу преработките на „Операција Оверлорд“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Никулец од областа на историјата}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Втора светска војна]]