Разлика помеѓу преработките на „Дразба“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 77.28.196.171 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{Никулец од областа на биологијата}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Нервен систем]]