Разлика помеѓу преработките на „Сирија“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Азија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Сирија| ]]