Разлика помеѓу преработките на „Човекови права“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 77.28.198.140 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Инокентиј|Инокент...)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Соц-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Права]]