Разлика помеѓу преработките на „Ото фон Бизмарк“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Германски канцелари}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Бизмарк, Ото фон}}