Разлика помеѓу преработките на „Западни Словени“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Народ-никулец}}
{{Словенски народи}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Западни Словени|*]]