Педофилија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
Нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://www.stop-pedofilija.org.mk/ Стоп педофилија] - страница посветена на борба со педофилијата {{mk}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Сексуалност]]