Разлика помеѓу преработките на „Еленор Рузвелт“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Замена на Image:Anna_Eleanor_Roosevelt.gif со Image:Anna_Eleanor_Roosevelt.png (од страна на GifTagger поради: Replacing GIF by exact PNG duplicate.).)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{s-end}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Први дами на САД|Рузвелт, Елинор]]