Разлика помеѓу преработките на „Неврологија“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 5.139.222.188 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{Медицина}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Неврологија|*]]