Разлика помеѓу преработките на „Видерштет“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{МансфелдЗидхарц-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Села во Саксонија-Анхалт]]
[[Категорија:Мансфелд-Зидхарц]]