Разлика помеѓу преработките на „Брза храна“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
*[http://news.findlaw.com/cnn/docs/mcdonalds/barbermcds72302cmp.pdf Копија од тужбата на Цезар Барбер] {{en}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Исхрана]]