Фрајбург (административен округ): Разлика помеѓу преработките

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 28 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8167 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{coord|48.0|8.33|display=title|format=dms}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Фрајбург| ]]
[[Категорија:Географија на Баден-Виртемберг]]