Разлика помеѓу преработките на „Пипин Малиот“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
<!-- Metadata: see [[Wikipedia:Persondata]] -->
{{Нормативна контрола}}
{{Persondata
|NAME= Пипин Малиот