Разлика помеѓу преработките на „Кејт Бланчет“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(→‎Филмска кариера: дополнување)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Филм]]
[[Категорија:Австралиски глумци]]