Облак: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 8 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Никулец од областа на науката}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Нефологија]]
[[Категорија:Облаци| ]]