Разлика помеѓу преработките на „Пријатели (ТВ серија)“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на Nenadmk (разговор), вратено на последната верзија на Dexbot)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://www.triviad.com/quiz/tv/friends.html Занимливи прашања за Пријатели]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Телевизиски серии со почеток во 1994 година]]